• Nabídka PT

•  Přehled příměstských táborů - léto 2021:

(s podporou dotace EU a spolupráce s KPŠ) - aktualizováno 24. 6. 2021

Celá nabídka ve formátu PDF ke stažení či k tisku

Tábory jsou určeny pro děti 1. stupně ZŠ - 1. až. 5. ročník v daném školním roce v době od 7:00 do 17:00 (7:00 - 8:00 příchod, 16:00 - 17:00 odchod z budovy školy).

Všechny tábory mají zajištěnou stravu (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pojištění, dopravu na výlety, vstupné a odměny v soutěžích, jednotné tričko. V jednom termínu  jsou vždy 2 až 3 oddíly vždy pro max. 15 dětí. Tým lektorů je složen ze zkušených pedagogů či trenérů mládeže vč. zdravotníků.

Do 30. 4. 2021 je nutné uhradit alespoň zálohu 500,- Kč (celou částku pak nejpozději do 31. 5. 2021). Předpisy k platbě budou vytvořeny a zasílány průběžně 1 x týdně.

Těší nás Váš zájem!

Přihlašování na tábory č. 6 až  č. 12

Přihlašování bude možné pouze elektronicky

Termín spuštění přihlašování:
          od 3. 2. 2021 od 7:00
          do 30. 4. 2021 do 12:00.

Přihlašování je možné v menu

V počítači - PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE

NÁVOD - jak v mobilu

(Pozn. Písemné dokumenty k vyplnění budou k dispozici po ukončení hlasování)

P.č.

Název

Lektoři

PT č. 6

12. 7. - 16. 7.

PĚT SMYSLŮ PŘÍRODY

Týden plný her, soutěží, cvičení, vyrábění, pohybu venku, odpočinku a relaxace. Čeká nás přímé pozorování přírody v okolí dítěte. Součástí bude i výroba keramiky či hravé procvičování slovní zásoby AJ.

A. Sovadinová
          M. Burová

PT č. 7

12. 7. - 16. 7.

ANGLIČTINA JINAK

Týden plný her, soutěží, vyrábění, malování, pohybu venku, relaxace. Výuka konverzace a slovní zásoby ANGLIČTINY formou her a sportovních aktivit i komentovaným krátkým filmem.
          Součástí je i vyzkoušení vaření v kuchyňce či výroba keramiky.

T. Indráková
          C. Dočkalová

PT č. 8

HRAJEME
          SI S ŽIVLY

Prožijete týden plný her a pokusů. Přírodní živly, které tvoří svět a život by bez nich nebyl, nás budou provázet táborovým týdnem.
          Moc se těšíme na průzkum přírody, která nás obklopuje a do které patříme.

A. Lovichová
          H. Kubíková

PT č. 9

HRAJEME
          SI S ŽIVLY

Moc se těšíme na průzkum přírody, která nás obklopuje a do které patříme.

A. Franzová
          J. Přibylíková

PT č. 10

PUTOVÁNÍ VESMÍREM

Týden plný her a pokusů. Naučíte se poznávat blízkou i vzdálenou přírodu, vyrobíte si raketu a vyzkoušíte jaké je to být malým kosmonautem či astronomem. Součástí bude i výlet do planetária v Brně.

P. Jordán
          J. Balážiová

PT č. 11

2. 8. - 6. 8. 2021

BAVÍME SE FLORBALEM

Sportovní týden plný soutěží, her uvnitř i a venku. Budeme objevovat kouzlo florbalu i dalších sportů. Zvyšovat kondici bude zábavnou formou aktivní hráčka extraligy ČR florbalu a trenérka mládeže z Olomouce.

H. Kubíková
          M. Pejzlová

PT č. 12

2. 8. - 6. 8. 2021

BAVÍME SE FLORBALEM

Sportovní týden plný soutěží, her uvnitř i a venku. Budeme objevovat kouzlo florbalu i dalších sportů. Zvyšovat kondici bude zábavnou formou aktivní ligový hráč florbalu a trenér mládeže z Olomouce.

P. Jordán
          J. Minář

1500,- Kč

Lektoři a zdravotníci v každém kurzu mají připraveny aktivity, které jsou odzkoušené např. na škole v přírodě, či letních pobytových či příměstských táborech, mnozí již tábory samostatně několikrát organizovali i v jiných organizacích. A už nyní se těší na táborníky!
          Bližší informace ohledně organizace či připravených aktivit lektorů podá ředitel školy.

Za tým lektorů: Mgr. Petr Jordán, ředitel školy (tel. 727 98 98 68)