• Maraton knihy 2021/2022

• 3. října 2021 startuje na naší škole Maraton knihy.
          Žáci 2. až 8. ročníku dostanou od svého učitele českého jazyka knihu. Ta bude putovat mezi spolužáky celé dva měsíce. Každý, kdo knížku přečte a zodpoví položenou otázku, pak obdrží sladkou odměnu, možná i jedničku za zápis do čtenářského deníku wink.
          Tím ovšem hra nekončí - po „doběhnutí“ celého maratonu bude vybrána třída s největším počtem úspěšných čtenářů, která tak získá společenskou hru...a opět i něco dobrého na zub wink.
          Nyní jsou knihy rozdány ve čtvrtých, šestých a osmých třídách, od 1. prosince se pak mohou těšit třetí, páté a sedmé třídy.

Maraton uzavřou druhé třídy „během“ od února 2022, v dubnu se tak můžete všichni těšit na vyhodnocení yes.

Přejeme všem příjemné počtení a bezchybnou týmovou spolupráci třídních kolektivů!

Jana Kocourková, knihovnice