Informace školní jídelny ZŠ

Přihlášky a odhlášky

Přihlášení k odebírání stravy a odhlašování

Na každý školní rok je strávník povinen vyplnit vždy novou přihlášku ke stravování.

Přihlášky na nový školní rok budou přijímány vždy od 1.6. končícího školního roku.

Odhlašování a přihlašování stravy je nutné nejpozději v daný den do 7,30 hodin telefonicky nebo osobně v kanceláři vedoucí školní jídelny, nebo e-mailem vždy ráno do 7 hodin (sjzs@seznam.cz), vyjma 1. dne školního roku - odhlášení tohoto dne lze pouze v pracovní den před tímto dnem do 12-ti hodin.

Hromadné přihlášky a odhlášky (více jak 10 strávníků, např. výlety, exkurze, škola v přírodě) je nutné odhlásit nejpozději 4 pracovní dny předem do 10 hodin.

Odevzdáním přihlášky je strávník závazně přihlášen ke každodennímu odběru stravy po celý daný školní rok (bez ohledu na úhradu stravy), pokud je v provozu školní zařízení, které strávník navštěvuje. Pokud se strávník nebo zákonný zástupce rozhodne zrušit odebírání stravy v průběhu školního roku, je povinen strávník nebo zákonný zástupce odhlásit oběd.

Rodiče musí v případě nemoci odhlásit své dítě z obědů, jinak zaplatí plnou hodnotu oběda, včetně všech nákladů. Pouze 1. den nemoci může odebrat oběd za stanovenou cenu.

Bezkontaktní elektronický systém

Tento systém bezkontaktního odběru stravy se týká pouze žáků a zaměstnanců ZŠ Nezamyslice.

Každý strávník si před zahájením stravování zakoupí bezkontaktní čip, který slouží nejen k identifikaci při odběru obědů ale také ke vstupu do školy. Platbu za čip hradí strávník v hotovosti, cena čipu je 100,- Kč. Čip je majetkem strávníka a je platný po celou dobu školní docházky.

Při výdeji oběda se strávník identifikuje čipem u terminálu výdejního pultu v jídelně a tím poskytne informaci kuchařce u výdeje, zda má na příslušný den objednán oběd.

Každý strávník je povinen nosit čip k výdeji oběda denně.

Zapomene-li strávník čip, nahlásí tuto skutečnost v kanceláři školní jídelny, kde si vyzvedne náhradní stravenku.

V případě ztráty si zakoupí nový čip.

Provoz

Školní jídelna je v provozu pouze v pracovní dny podle potřeby školských zařízení.

Provozní doba:                                                                  6,00  -  14,30 hodin

Úřední hodiny (kancelář ŠJ)                                                6,45  -  15,15 hodin

Stravovaní žáků a zaměstnanců                                         11,10 -  13,30 hodin

Čtvrtek 19. 7. 2018