• 20. 9. 2018

  Aktualizovali jsme modul Zájmové kroužky

 • Tereza Račanská na republikovém finále OVOV

  Tereza Račanská na republikovém finále OVOV

  Již potřetí se Tereza Račanská, žákyně 8.A,  probojovala do celorepublikového finále v atletickém desetiboji. Během dvou dnů absolvovala náročný závod. I přes velkou konkurenci se neztratila a obsadila úžasné třinácté místo. Tereze moc blahopřejeme, přejeme hodně úspěchů v dalším závodění a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

  Mgr. Hana Kubíková

 • „Ukliďme svět – ukliďme Česko“

  „Ukliďme svět – ukliďme Česko“

  V úterý 11. září se naše škola zapojila do akce „Ukliďme svět – ukliďme Česko.“ Žáci 5. – 9. ročníku pod vedením třídních učitelů a asistentek vyrazili na předem přidělené trasy: do Doloplaz a Víceměřic, na dětské hřiště a nádraží, cyklostezkou k Mokroši, cyklostezkou k Dřevnovicím, ke kapličce a do Těšic, k řece Haná, cyklostezkou k Tištínu, ke kostelu a hřbitovu. Počasí nám přece jen přálo, i když to ráno vypadalo všelijak.

  Děkuji všem účastníkům, kteří se akce zúčastnili a zbavili naše okolí odpadků - plechovek, plastových láhví, obalů od potravin a dalšího odpadu. Udělali jsme něco pro naši přírodu.

  Tak zase na jaře.
                                                                                                   

   Mgr. Dana Svobodová

 • Písařík se stal nejlepším školním časopisem v Olomouckém kraji za rok 2018

  Písařík se stal nejlepším školním časopisem v Olomouckém kraji za rok 2018

  Celý loňský školní rok pracovala redakce Písaříku na vydávání školního časopisu pro naše spolužáky. 

  Na jaře jsme vydali již 100. číslo. Jeho součástí byly i rozhovory s redaktory, kteří stáli u zrodu časopisu. Dokonce se nám podařilo přinést rozhovor s naším jmenovcem - hercem Martinem Písaříkem. 
  I toto jubilejní vydání jsme zaslali do soutěže školních časopisů. Netrpělivě jsme pak všichni čekali na výsledky krajského kola. 

  A k naší radosti se nám podařilo obhájit loňské 1. místo, a to jak v tištěných, tak webových časopisech. Tímto postupujeme do celostátního kola, které se uskuteční v listopadu 2018. 

  Také v tomto školním roce se redakce chystá přinášet mnoho článků - reportáží, rozhovorů, anket, hádanek, povídek, či komiksů… 
  Ráda bych citovala bývalou redaktorku Nellu Kučerovou: „Doufáme, že si náš časopis budete s úsměvem číst tak, jak my ho s radostí vyrábíme… "

  Mgr. Jarmila Krupičková

 • Aktualizace údajů

  Data z programu aSc Suplování byla aktualizována
 • Aktualizace údajů

  Data z programu aSc Rozvrhy byla aktualizována
 • ŠD - Nocování ve škole - 7. 9. 2018

  ŠD - Nocování ve škole - 7. 9. 2018

  Návštěva kina se stala již pravidelnou činností ŠD na začátku školního roku. Letošní promítání filmu COCO v Němčicích na Hanou absolvovalo 84 dětí z Nezamyslic a blízkého okolí pod dozorem svých vychovatelek 7. září 2018.

  Příběh dětského filmu nás všechny teleportoval do dalekého Mexika, kde každoročně slaví Svátek mrtvých. Mimo přiblížení mexických tradic a zvyků nám poutavou formou vypráví příběh malého Miguela, který si plní svou touhu stát se uznávaným hudebníkem. Souhrou neuvěřitelných okolností se jeho dobrodružství odehrává v „barevné“ Říši mrtvých.

  Stejně tak, jako malý Miguel, má i každý žáček ŠD svá tajná přání. Jedním z nich je v mnoha případech i další návštěva kina a následné nocování ve škole. I my, vychovatelky ŠD, pokud je to jen trochu v našich silách, rády děti mile překvapíme. Není nic příjemnějšího, než být posly dobrých zpráv. Proto mohu prozradit, že v tomto školním roce jim toto přání ještě minimálně jednou splníme.

  Jana Fialová
   

 • 10. 9. 2018

  Aktualizovali jsme modul Zájmové kroužky

 • 7. 9. 2018

  Aktualizovali jsme modul Dokumenty MŠ

 • 6. 9. 2018

  Aktualizovali jsme modul Zájmové kroužky

 • Dokumenty MŠ
  30. 8. 2018

  Aktualizovali jsme modul Dokumenty MŠ

 • 29. 8. 2018

  Aktualizovali jsme modul Třídy v ZŠ

 • Zaměstnanci
  24. 8. 2018

  Aktualizovali jsme modul Zaměstnanci

 •  Informace pro dojíždějící žáky

   Informace pro dojíždějící žáky

  Od 1.9.2018 platí následující:

  Žáci, kteří mají stávající průkazku platnou, nemusí nic vyřizovat, ani každoroční razítko ze školy, průkazka zůstává v platnosti, která je na ní uvedena.

  V případě, že dítě má průkazku propadlou, nebo potřebuje novou, vyřizuje se tato již pouze v informační kanceláři FTL v Prostějově, popř. se můžete informovat, zda je možné ji vyřídit v Nezamyslicích na nádraží.

  Potřebujete fotku dítěte, Kč 45,--, rodný list nebo průkaz pojištěnce. U dětí nad 15 let je postup stejný, jen přinesou občanský průkaz.

  Tento postup je platný v případě, že bude dítě využívat měsíční jízdenku, v případě jednotlivých jízd děti do 15-ti let neprokazují věk, od 15-ti let pak prokazují věk OP, ISIC kartou apod.

   

  Stále platí, že měsíční jízdenka vyjde levněji.

   

  V případě dotazů kontaktujte infolinku FTL 582 333 181. 

 • MŠ - Besídka a šerpování předškoláčků - 22.6.2018

  MŠ - Besídka a šerpování předškoláčků - 22.6.2018
 • 30. 6. 2018

  Aktualizovali jsme modul Zájmové kroužky

 • Nebe a voda aneb 7. A na třídním výletě

  Nebe a voda aneb 7. A na třídním výletě

  Na třídní výlet vyrazila v pátek 22. června naše třída 7. A. Po příjezdu do Olomouce nás nejprve čekal program v lanovém centru Proud. Zde jsme po úvodních hrách a zdolávání nízkých překážek sebrali veškerou odvahu a vypravili se do nebe – na vysoké překážky. Týmová spolupráce byla posílená vzájemným jištěním ve trojicích a hlavně při závěrečném skoku, kdy celá třída jistila odvážlivce, kteří se při skoku z vysokého sloupu pokusili zavěsit na hrazdu. Závěr pobytu v oblacích patřil obří houpačce, která nás všechny nadchla.

  Po obědě jsme se vypravili na vodu. Meandry řeky Moravy a krásu okolních lužních lesů jsme měli možnost poznat z raftů v úseku od Chomoutova do Olomouce. Že je voda mokrá poznali nejen ti, kteří do ní spadli při přenášení raftů přes napadané kmeny, ale i ti, kteří se pokusili raft oběhnout kolem dokola nebo pádlovat vestoje. A aby to nebylo ostatním líto, většina se do vody vrhla dobrovolně při dojezdu a úklidu raftů.

  Z výletu jsme se vraceli pozdě odpoledne - unavení, špinaví, ale spokojení a plni zážitků.

  Alice Košárková, Ondřej Čáp a žáci 7. A

stránka:

Kontakt

 • Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice
  1. máje 234
  79826 Nezamyslice
 • (+420) 582 388 120

Fotogalerie

Zvonění na ZŠ

Hodina Čas
1. hodina 7:30-8:15
2. hodina 8:25-9:10
3. hodina 9:30-10:15
4. hodina 10:25-11:10
5. hodina 11:20-12:05
6. hodina 12:10-12:55
7. hodina 13:00-13:45
8. hodina 13:50-14:35

 

Počítadlo návštěv

TOPlist

Pátek 21. 9. 2018